monitoring mediów, monitorowanie mediów, clipping, media monitoring
O nas
Wiadomości
Nasi partnerzy
Praca w eprasa.com
 
 
Monitoring prasy, monitoring radia, monitoring telewizji, monitoring Internetu, monitorowanie mediów

Wersja polska  English version

monitoring mediów: monitoring prasy, Internetu, radia i TV

Nasi partnerzy

  Professional Szkolenia Językowe i Tłumaczenia dla Profesjonalistów Przy tłumaczeniu naszych biuletynów współpracujemy z Agencją Tłumaczeń i Szkoleń Językowych Professional. Dzięki ich pracy nasi Klienci otrzymują tłumaczenia najwyższej jakości.
   
  Fundacja Pro Publico Bono Od maja 2005 r. wspieramy naszym monitoringiem prasy Fundację Pro Publico Bono.
   
  ePR.pl - portal public relations Od 20 stycznia 2005 r. współpracujemy z portalem ePR.pl. Nasza współpraca będzie polegała na wyszukiwaniu w prasie publikacji traktujących o tematyce public relations. Raz na tydzień będziemy wybierać jedno, najciekawsze wydarzenie, tzw. Gorący temat i prosić ekspertów o jego skomentowanie.
   
  Federation Internationale des Bureaux d'Extraits de Presse (FIBEP) Od stycznia 2005 r. jesteśmy członkiem Federation Internationale des Bureaux d'Extraits de Presse (FIBEP) - światowej organizacji zrzeszającej firmy monitorujące media. Organizacja ta działa od 1953 r. i zrzesza już ponad 90 firm z 38 krajów, które posiadają w sumie 80 procent rynku monitoring mediów na świecie.
  Dzięki członkostwu w FIBEP możemy zaoferować naszym Klientom dostęp do mediów z całego świata.
   
  Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii, Zbigniew Religa Od 1 lipca 2004 r. wspieramy naszym monitoringiem prasy Fundację Rozwoju Kardiochirurgii.

  Zachęcamy do wsparcia Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Szczegóły na stronie Fundacji

   
  Od 2 czerwca 2004 r. prowadzimy bezpłatny monitoring prasy dla Transparency International Polska.